Nasz nowy e-book “Bezglutenowe potrawy świąteczne”

Magda

Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce nasz kolejny e-book “Bezglutenowe potrawy świąteczne”.  Znajdziecie w nim 22 receptury na świąteczne potrawy w wykonaniu bezglutenowym. Dzięki niemu wigilijna kolacja będzie smaczną przyjemnością, którą spędzicie przy rodzinnym stole goszcząc najbliższych :)

e-book "Bezglutenowe potrawy świąteczne"

Barszcz z uszkami, pierogi z grzybami czy też krokiety nie będą już stanowiły problemu z wykonaniem ponieważ przepisy są przez nas kilkukrotnie przetestowane aby nikt nie miał problemów z ich wykonaniem. Staraliśmy się je tak zróżnicować aby każdy znalazł coś dla siebie i swoich gości.

Aby przepisy były uniwersalne do receptur wymagających użycia mąki nie używaliśmy gotowych mieszanek, gdyż mogłoby się okazać że mogą myć ciężko dostępne w różnych regionach Polski  lub też produkt jednego producenta może mieć inny skład względem drugiego. W związku z tym użyliśmy mąk dostępnych praktycznie w każdym większym markecie lub internecie, które będziecie mogli spokojnie wykorzystać – np. mąka gryczana, bezglutenowa mąka owsiana czy też ryżowa. Te same mąki będziecie mogli wykorzystać w różnych przez nas przepisach a nie kupować gotowe mieszanki przeznaczone do konkretnego rodzaju potrawy (np. chleba, naleśników, pierogów itp).

Jeżeli chcecie zobaczyć szczegółową listę przygotowanych ciast i przykładowe zdjęcia to zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się pod adresem www.sklep.KuchenneWariacje.pl.

Pozdrawiamy:

Magda i Staszek

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 6 thoughts on “Nasz nowy e-book “Bezglutenowe potrawy świąteczne””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *