WSPÓŁPRACA

Wszystkim sympatykom naszego bloga proponujemy współpracę w kilku wariantach:

1. Przygotowanie przepisów kulinarnych z lokowaniem produktu w wykonanym przepisie jak w przykładach poniżej:

Margaryna Kasia

Tuńczyk Rio Mare

Ser kozi Chavroux

Oleje Świata

2. Przygotowanie przepisów kulinarnych na strony klientów czy też opakowania produktów – przykład:

Makarony Mini Lubella

3. Fotografia kulinarna

Nie tylko na potrzeby naszego bloga robimy zdjęcia potraw ale również do czasopism, książek czy dla zaprzyjaźnionych obiektów gastronomicznych. Wykonamy zdjęcia potraw do menu, na strony internetowe i do materiałów reklamowych. Jedno dobre zdjęcie to więcej niż 1000 słów ;) Poniżej kilka miejsc dla których wykonywaliśmy sesje potraw:

– Best Western Old Town

– Best Western Felix

– Organic Coffee Kraków

– Happy Diet

– Brasserie Sztuka

4. Zdjęcia lokalu

Prowadzisz własną restaurację, winiarnię, sklep, kawiarnię i chciałbyś profesjonalne zdjęcia swojego lokalu do folderów czy na stronę www? Chętnie się tym zajmiemy gdyż już wykonywaliśmy zdjęcia dla restauracji, hotelów, sal konferencyjnych, gabinetów kosmetycznych czy też zdjęcia obiektów z zewnątrz (na terenie całej Polski). Napisz do nas a my podamy naszą propozycję :)

5. Fotoreportaże z eventów czy spotkań?

Twoja impreza jest dla Ciebie bardzo ważna i zależy Ci na solidnym fotoreportażu z dużą ilością zdjęć i dodatkowym krótkim opisem? Nie widzimy w tym żadnego problemu gdyż od lat zajmujemy się fotografią reportażową (imprezy firmowe i okolicznościowe: śluby, urodziny, chrzty itp) więc wiemy jak to zrobić aby uchwycić te najistotniejsze momenty i ułożyć je w jedną spójną całość. Napisz do nas a my przedstawimy Ci warunki na jakich możemy się tego podjąć. Przykłady naszych fotoreportaży z imprez możesz zobaczyć w zakładce FOTOREPORTAŻE

6. Testowanie sprzętu kuchennego – przykład:

Monsieur Cuisine Plus

Patelnie Woll Logic 24

7. Wspólne konkursy czyli zostań sponsorem nagrody

Konkursy to fajna rzecz więc możemy wspólnie taki zorganizować :) Zaproponuj nagrodę, a my pomyślimy o formie konkursu i zajmiemy się całą jego otoczką :) Pamiętaj tylko, że my cenimy naszych czytelników więc fajnie by było jakby nagroda miała jakąś wartość większą niż paczka zapałek – zestaw Twoich produktów, zaproszenie do restauracji czy na warsztaty, sprzęt gastronomiczny itp.

8. Zdjęcia z naszego bloga

Na naszym blogu jest zdjęcie, które kiedyś gdzieś wykonaliśmy, a które idealnie pasuje do Twojej reklamy i chcesz je wykorzystać? Nie widzimy problemu – na pewno jest taka szansa tylko zaproponuj coś od siebie aby był wilk syty i owca cała ;)

9. Zdjęcia z jakiś imprez/spotkań, które zrobiliśmy tak dla siebie a Ty na nich jesteś.

Jeśli jesteś na którymś z naszych zdjęć, które robiliśmy na jakieś imprezie czy warsztatach i chciałbyś takie zdjęcie umieścić na swoim prywatnym profilu na portalu społecznościowym to nie ma problemu z tym, że prosimy o pozostawienie takiego zdjęcia bez modyfikacji (np. usuwanie logo, domalowanie czegoś). Będzie to miłe z Twojej strony jak również w ten sposób docenisz naszą pracę i czas jaki poświęcamy na fotografowanie i obróbkę zdjęć bo nie aparat robi zdjęcia i w wielu przypadkach warunki w jakich robimy kadry (kiepskie światło, kolorystyka itp) zdecydowanie odbiegają od tych jakie prezentujemy w efekcie końcowym :)

Poniżej nasze statystyki google za okres miesiąca tj. od 01-10-2018 do 31-10-2018:

Kontakt:
E: magda@KuchenneWariacje.pl; staszek@KuchenneWariacje.pl
K: 608-472-056

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *