Już jest nowy e-book „Pyszne domowe ciasta bezglutenowe”

Magda

Witajcie :)

Ostatnio było nas mniej na blogu, a to dlatego, że ciężko pracowaliśmy nad nowym projektem. Pytaliście nas o nową książkę niemniej postanowiliśmy, że zamiast niej zrobimy coś innego i po wielu testach naszych słodkich przepisów w końcu możemy się pochwalić, że powstał  e-book “Pyszne domowe ciasta bezglutenowe” zawierający 25 przepisów na proste i smakowite ciasta bezglutenowe zarówno te klasyczne przerobione na wersję bezglutenową jak i nowe, autorskie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie jak również i na każdą okazje np. grilla, spotkanie ze znajomymi czy urodziny  :)

Przy okazji pragniemy nadmienić, że przepisy są przygotowane nie z gotowych mieszanek, a z mąk ogólnie dostępnych jak np. migdałowa, ryżowa czy owsiana. Każdy przepis opatrzony jest autorskim zdjęciem ciasta, które oczywiście później było spałaszowane przez nas oraz naszych zaufanych i wiernych testerów.

Jeżeli chcecie zobaczyć szczegółową listę przygotowanych ciast i przykładowe zdjęcia to zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się pod adresem https://kuchennewariacje.pl/sklep/

Pozdrawiamy:

Magda i Staszek

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *