Blogerskie smażenie pączków

Magda

Dzisiaj byliśmy u Kasi na wielkim przed tłustoczwartkowym smażeniu. Zebrało się małe grono małopolskich blogerów (i nie tylko blogerów) gdzie wspólnie smażyliśmy pączki, chrust i objadaliśmy się pysznym domowym jedzeniem :) Szkoda, że ciągle jest tak mało czasu aby częściej wspólnie coś zrobić bo takie spotkania pozwalają się zresetować po całym pracowitym tygodniu :) Mamy nadzieję, że wkrótce znów blogerski światek coś wspólnie przygotuje pysznego w domowym zaciszu swoich kuchni bo dzisiaj objadania nie było końca :)

Kasiu dzięki za gościnę :)

DSC_8805 DSC_8809 DSC_8812 DSC_8813 DSC_8816 DSC_8818 DSC_8822 DSC_8828x

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 4 thoughts on “Blogerskie smażenie pączków”

  1. Piękna relacja ze spotkania, oby było takich więcej, bo to piękna inicjatywa na spędzanie ze soba wolnego czasu i dzielenie się pasja!

  2. Trzeba powiedzie, że doskonale się bawicie na tych wspólnych spotkaniach blogerów. Pczki mi się kojarz tylko z tłustym czwartkiem, kiedy nie trzeba patrze na to ile ich wypada zjesc. Ja osobiscie również na to nie patrzę, ponieważ jak tłusty czwartek to znaczy, że ma byc tłusty i tego się trzymam, a pczki doskonale wam wyszły pozdrawiam was i czekam, na kolejny interesujcy wpis.

    1. Oj tak – wspólne spotkania blogerów i wspólne gotowanie, pieczenie, smażenie jest super :) Tak czas można też śmiało spędzać również w gronie znajomych i przyjaciół :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *