WSPÓŁPRACA

Wszystkim sympatykom naszego bloga proponujemy współpracę w kilku wariantach :)

1. Wspólne konkursy czyli zostań sponsorem nagrody

Konkursy to fajna rzecz więc możemy wspólnie taki zorganizować :) Zaproponuj nagrodę, a my pomyślimy o formie konkursu i zajmiemy się całą jego otoczką :) Pamiętaj tylko, że my cenimy naszych czytelników więc fajnie by było jakby nagroda miała jakąś wartość większą niż paczka zapałek – zestaw Twoich produktów, zaproszenie do restauracji czy na warsztaty, sprzęt gastronomiczny itp.

2.Recenzje książek kulinarnych

Chcesz pochwalić się nową książką z Twojego wydawnictwa, która idealnie trafia w gusta kulinarnej społeczności? Jeżeli tak to Świetnie trafiłeś bo na naszym blogu jest już spora biblioteczka książek kulinarnych :) Zasada jaką stosujemy na blogu jest taka że do każdej recenzji wykonujemy przepis z takiej książki. Dodatkowo możemy też zorganizować konkurs kulinarny, w którym będzie do wygrania recenzowana książka. Poniżej przykład takiej recenzji:

– recenzja książki Apetyt na Francję
– przepis z opisywanej książki: gołąbki
konkurs

3. Pochwal się swoją restauracją i przedstaw swojego szefa kuchni

Najlepszym sposobem aby za jednym razem pochwalić się swoją restauracją i przedstawić swojego szefa kuchni jest udział w naszym Projekcie 40. Chętnie wspólnie pogotujemy (oboje mamy ważne badania sanepidu :) ) i napiszemy kilka słów o tym co można w Waszej restauracji dobrego zjeść :) Więcej informacji na stronie PROJEKTU :)

4. Fotoreportaże z eventów czy spotkań?

Twoja impreza jest dla Ciebie bardzo ważna i zależy Ci na solidnym fotoreportażu z dużą ilością zdjęć i dodatkowym krótkim opisem? Nie widzimy w tym żadnego problemu gdyż od lat zajmujemy się fotografią reportażową (imprezy firmowe i okolicznościowe: śluby, urodziny, chrzty itp) więc wiemy jak to zrobić aby uchwycić te najistotniejsze momenty i ułożyć je w jedną spójną całość. Napisz do nas a my przedstawimy Ci warunki na jakich możemy się tego podjąć. Przykłady naszych fotoreportaży z imprez możesz zobaczyć w zakładce FOTOREPORTAŻE

5. Organizujesz warsztaty / kurs?

Jeżeli tematem Twoich warsztatów czy kursu jest tematyka kulinarna i zależy Ci na naszej opinii to napisz do nas,  wyślij nam bileciki wstępu (pamiętaj, że nas jest dwoje ;) ), a my jeżeli będziemy mieć taką możliwość to chętnie weźmiemy w nich udział, a później napiszemy o naszych odczuciach aby i inni mogli z nich skorzystać i rozwijać swoje umiejętności :)

6. Test twojego sprzętu gastronomicznego czy też fotograficznego.

Sądzisz że Twój sprzęt gastronomiczny czy też fotograficzny, który można wykorzystać w fotografii kulinarnej jest wysokiej klasy ale zależy Ci na opinii użytkowników końcowych jak my i chciałbyś przesłać go nam do testów? Czemu nie – chętnie sprawdzimy co można z nim zdziałać zwłaszcza, że z tego który mamy potrafimy już korzystać i wiemy że im nowszy sprzęt tym więcej możliwości ;)

7. Fotografia kulinarna

Nie tylko na potrzeby naszego bloga robimy zdjęcia potraw ale również do czasopism, książek czy dla zaprzyjaźnionych obiektów gastronomicznych tak więc jeżeli interesuje Cię wykonanie sesji Twojego menu lub potraw na potrzeby jakieś publikacji to zapraszamy do kontaktu :) Jedno dobre zdjęcie to więcej niż 1000 słów ;)

8. Zdjęcia lokalu

Prowadzisz własną restaurację, winiarnię, sklep, kawiarnię i chciałbyś profesjonalne zdjęcia swojego lokalu do folderów czy na stronę www? Chętnie się tym zajmiemy gdyż już wykonywaliśmy zdjęcia dla restauracji, hotelów, sal konferencyjnych, gabinetów kosmetycznych czy też zdjęcia obiektów z zewnątrz (na terenie całej Polski). Napisz do nas a my podamy naszą propozycję :)

9. Zdjęcia z naszego bloga

Na naszym blogu jest zdjęcie, które kiedyś gdzieś wykonaliśmy, a które idealnie pasuje do Twojej reklamy i chcesz je wykorzystać? Nie widzimy problemu – na pewno jest taka szansa tylko zaproponuj coś od siebie aby był wilk syty i owca cała ;)

10. Zdjęcia z jakiś imprez/spotkań, które zrobiliśmy tak dla siebie a Ty na nich jesteś.

Jeśli jesteś na którymś z naszych zdjęć, które robiliśmy na jakieś imprezie czy warsztatach i chciałbyś takie zdjęcie umieścić na swoim prywatnym profilu na portalu społecznościowym to nie ma problemu z tym, że po pierwsze prosimy o pozostawienie takiego zdjęcia bez modyfikacji (np. usuwanie logo, domalowanie czegoś). Będzie to miłe z Twojej strony jak również w ten sposób docenisz naszą pracę i czas jaki poświęcamy na fotografowanie i obróbkę zdjęć bo nie aparat robi zdjęcia i w wielu przypadkach warunki w jakich robimy kadry (kiepskie światło, kolorystyka itp) zdecydowanie odbiegają od tych jakie prezentujemy w efekcie końcowym :)

Poniżej nasze statystyki google za okres miesiąca tj. od 01-10-2016 do 31-10-2016:

102016

 

image001

Kontakt:
E: magda@KuchenneWariacje.pl; staszek@KuchenneWariacje.pl
K: 608-472-056

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.