Wygraj książkę “Cukiernia Lidla” w konkursie: MÓJ SŁODKI LIDL

słodki facet
Latest posts by słodki facet (see all)

Zapraszamy Was na kolejny konkurs Kuchennych Wariacji :)  Tym razem mamy kilka niesamowicie smacznych książek Cukierni Lidla oraz troszkę słodkich produktów, które na pewno przydadzą się w trakcie wykonywania przepisów ze wspomnianej książki :)

DSC_1307x1200kwNasz konkurs nie bez powodu nazwaliśmy “Mój Słodki Lidl” :) Jest to związane z jego zadaniem, nagrodą, ale przede wszystkim tym, że uwielbiamy robić sweet focie wszędzie tam gdzie się pojawiamy :) No to dobra – do rzeczy :)

Co trzeba zrobić aby coś wygrać :)

Zadaniem konkursu jest zrobić sobie słodką sweet fotkę na tle jednego ze sklepów Lidl. Zdjęcie może być wykonane czymkolwiek (komórką, lustrzanką, kompaktem, pudełkiem po  butach – podobno też się da ;) ) byleby było zrobione własnoręcznie oraz żeby było widać na nim osobę fotografowaną i szyld sklepu Lidl. Im bardziej “słodkie” zdjęcie tym większa szansa na główną wygraną. Poniżej pokazujemy przykładowe nasze sweet focie, ale nie ukrywamy że liczymy na Waszą słodką kreatywność ;)

IMG_0012x900 DSC_0873x900 DSC_0768x900

Nagroda.
Główną nagrodą w naszym konkursie jest zestaw na który składa się:
– książka Cukiernia Lidla ze słodkimi przepisami Mistrza cukiernictwa Pawła Małeckiego
– zestaw słodkości, które pomogą wykonać przepisy z książki jak marcepan, różne czekolady, cynamon, anyż, skórka kandyzowana, wiśnie, laski wanilii i słodkie elementy dekoracyjne do wypieków  :)
– silikonowa forma do babeczek :)

Dodatkowo spośród przesłanych zdjęć nasza Sierotka Marysia wylosuje jeszcze 5 osób, do których powędrują książki Cukiernia Lidla :)

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają w swoich miejscowościach sklepy Lidla dlatego też mamy jeszcze 1 książkę aby i te osoby miały szanse na taką lekturkę :)  Po terminie przesyłania zdjęć na naszym profilu na facebooku pojawi się galeria i osoba, która napisze najsłodszy (naszym zdaniem :) ) komentarz pod jednym ze zdjęć otrzyma ostatnią książeczkę z przepisami :)

 Tak więc macie 3 szanse aby zgarnąć jedną z 7 książek z przepisami  Cukiernia Lidla :)

Czas trwania konkursu.
1. Na Wasze zdjęcia czekamy do 22 marca 2015 r. Zdjęcia należy wysłać na naszego maila: konkurs@KuchenneWariacje.pl wraz z imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością w której robiliście sobie słodkie zdjęcie :) Możecie wysłać dowolną ilość zdjęć ale warunek jest taki, że każde musi być zrobione pod innym sklepem :)
2. 23 marca 2015 r. na naszym profilu na facebooku zamieścimy galerię z przesłanych zdjęć, w której będzie można komentować do 24 marca 2015 r. do północy
3.  Ogłoszenie wyników nastąpi 27 marca 2015 r.

Zapraszamy do zabawy :)

DSC_1311x900

 

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 One thought on “Wygraj książkę “Cukiernia Lidla” w konkursie: MÓJ SŁODKI LIDL”

  1. Ha, pojadę na wycieczkę specjalnie do dużego miasta, żeby sobie zrobi zdjęcie. Marzę o tej ksiażce, ale w Danii takiej na składzie nie maj… :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *