KONKURS: Summer of Riesling

słodki facet
Latest posts by słodki facet (see all)

Wszystkich odwiedzających naszego bloga zapraszamy do wzięcia udziału w naszym trzecim konkursie :)

konkurs-KW_KiW2Stowarzyszenie Kobiety i Wino organizuje cykl degustacji win Summer of Riesling i w związku z tym faktem chcielibyśmy Was razem zaprosić do naszego konkursu , gdzie można wygrać podwójne zaproszenie na degustację win, która odbędzie się 9 lipca 2014 o godzinie 18:00 w Piwnicy pod Baranami w Krakowie :) Kto był na degustacjach win organizowanych przez Panie z Kobiety i Wino wie, że to świetnie spędzony czas, a kto nie był ten ma szansę :)

Zasady:
1. Przesyłacie przepis ze zdjęciem w który użyliście jakiegokolwiek wina – musujące, słodkie, wytrawne, białe, czerwone itp. :)
2. Można przesłać dowolną ilość przepisów
3. Wśród nadesłanym przepisów Kuchenne Wariacje wybiorą trzy najciekawsze z których ostatecznego zwycięzce wyłonią Panie ze Stowarzyszenia Kobiety i Wino
4. Termin nadsyłania Waszych propozycji mija 5 lipca 2014 o północy :)
5. Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek 7 lipca 2014 :)
6. Wszystkie przepisy i zdjęcia prosimy o przesyłanie na adres mailowy: konkurs@KuchenneWariacje.pl. Od razu prośba aby wysyłać przepis + zdjęcie a nie linka do przepisu bo to nam ułatwi organizację.
7. Bardzo ważna informacja dla osób martwiących się o swoje umiejętności fotograficzne: NIE OCENIAMY ZDJĘĆ więc nie jest istotne czy zrobione komórką, kompaktem czy wypasioną lustrzanką ;) Ważne jest natomiast żeby posiadać prawa autorskie do zdjęcia :)

Czas start :)

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :) Więcej szczegółów o niej możesz znaleźć na stronie www.Sezonowo bezglutenowo.pl :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *