Nasza książka kulinarna „Sezonowo Bezglutenowo”

Magda

Magda

Wytrawna część Kuchennych Wariacji ;) Specjalistka od dań makaronowych :) Kiedy nie bloguje to tańcuje podobnie jak jej słodka połówka w rytmach salsy czy bachaty :)
Magda

Latest posts by Magda (see all)

Dzień dobry! Dziś nie przedstawimy nowego przepisu, bo mamy dla Was coś specjalnego – okładkę naszej pierwszej książki kulinarnej, która już 27 października ukaże się nakładem Wydawnictwa @Bukowy Las :) Szczerze, to sami jeszcze nie możemy w to uwierzyć :) Marzenia się jednak spełniają :)

Po wielu miesiącach eksperymentów i testów udało nam się skomponować zestaw stu przepisów na bezglutenowe wytrawne i słodkie dania, które bez trudu możecie przygotować przez cały rok. Oddajemy Wam nasze najcenniejsze przepisy na potrawy bezglutenowe, które z przyczyn zdrowotnych na stałe wprowadziliśmy do swojej kuchni. To także nasza propozycja dla osób, które chcą poszerzyć swój kulinarny repertuar o nowe ciekawe pomysły i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą bezglutenową i zupełnie nie wiedzą, co jeść i jak gotować bez pszenicy.

Jeżeli lubicie nasze przepisy z bloga to tej pozycji książkowej nie może zabraknąć w Waszej biblioteczce. W książce są całkiem nowe przepisy których nie znajdziecie na naszym blogu :) Szczegóły wkrótce :)

Szonowo Bezglutenowo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.