Nasza książka “Sezonowo Bezglutenowo”

Magda

Już są nasze książki :)

Właśnie dzisiaj ma miejsce premiera naszej pierwszej książki kulinarnej “Sezonowo bezglutenowo”  – ależ to są emocje, kiedy otwierasz pudełko z drukarni, a tam jest coś, nad czym pracowało się wiele miesięcy :) W książce znajdziecie 100 pysznych przepisów na bezglutenowe dania wytrawne i słodkie – jesteśmy pewni, że każdy coś znajdzie dla siebie – i wegetarianie, i mięsożercy, i łasuchy :)

Nie możemy zaprzeczyć, że jesteśmy bardzo szczęśliwi z efektu końcowego – nic byśmy nie zmienili :) Twarda oprawa, dobry papier, świetnie wydrukowane zdjęcia i skład – duma nas rozpiera :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem naszej książeczki to możecie ją sobie sprawić za pomocą księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka

lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 

Dodatkowo informujemy, że 28-10-2017 w godzinach od 16:00-17:00 możecie nas spotkać na Targach Książki w Krakowie na stoisku C 38 :) Oprócz zakupu naszej książki w promocyjnej cenie będziecie mogli spróbować tego co przygotujemy z przepisów zawartych właśnie w “Sezonowo Bezglutenowo” – postaramy się aby było coś i na słodko i wytrawnego :)

Zapraszamy serdecznie:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9, Kraków

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :) Więcej szczegółów o niej możesz znaleźć na stronie www.Sezonowo bezglutenowo.pl :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 8 thoughts on “Nasza książka “Sezonowo Bezglutenowo””

  1. Książka super. Każdy przepis do wypróbowania. Póki co upiekłam szarlotkę rosyjską tylko zamiast pigwy dałam żurawinę. Pycha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *