Inauguracja sezonu turystycznego w Muszynie

słodki facet
Latest posts by słodki facet (see all)

Wczoraj w Muszynie odbyła się Inauguracja Sezonu Turystycznego. Podczas imprezy grupka blogerów, w której skład wchodziliśmy również i my, zaserwowała kilka potraw degustacyjnych dla zebranych uczestników pikniku. Aby każdy mógł poczuć choć troszkę małopolskich smaków do przygotowania potraw użyliśmy lokalnych produktów. Były pieczone ziemniaki z oscypkiem i kiełbasą lisiecką, była też marynowana karkówka z dodatkiem śliwki suskiej sechlońskiej, był też mus z rabarbaru, jogurtu i jabłek łąckich. Trzeba przyznać, że pomimo kiepskiej aury ani uczestnicy pikniku, ani nasza ekipa nie straciła pozytywnego nastawienia i dobrze się bawiła przez te kilka godzin :)

Dzięki Kasia, Ulka, Ania i Patrycja za wspólne gotowanko :)

001002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013

Print Friendly, PDF & Email
Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :) Więcej szczegółów o niej możesz znaleźć na stronie www.Sezonowo bezglutenowo.pl :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *