„CIACHO ZA CIACHO”

słodki facet

słodki facet

Słodka część Kuchennych Wariacji ;) Uczestnik 2 edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho”! Miłośnik wszelkich wypieków, deserów, czekolady, salsy kubańskiej i latynoskiej muzyki :)
słodki facet

Latest posts by słodki facet (see all)

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w akcji i „CIACHO ZA CIACHO”, organizowanej przez grupę charytatywną Szpunt, działającej przy DDA „Beczka” w Krakowie, a na której znajdziecie i nasze cynamonowe muffinki z orzechami, a która odbędzie się w niedzielę 14-tego grudnia 2014 :)

kamerun

„Ciacho za Ciacho” to kiermasz ciast i książek, odbywający się na krużgankach krakowskiego klasztoru oo. Dominikanów. Celem akcji w tej edycji jest budowa szkoły dla dzieci w Koro, małej miejscowości położonej w Kamerunie. Całkowity dochód z przedsięwzięcia zostanie przekazany Siostrze Felicycie Gubiec OP, która obecnie przebywa na placówce misyjnej sióstr Dominikanek w Garoua Boulaï. Koro jest miejscem często odwiedzanym przez misjonarkę. Jej marzeniem, tak jak i mieszkańców wioski (w szczególności dzieci), jest wybudowanie tam szkoły wraz z zakupem podstawowego jej wyposażenia, a także możliwość opłacenia nauczyciela, początkowo na rok.

Podczas akcji ” Ciacho za ciacho” krużganki dominikańskie tradycyjnie będą witać gości zapachem ciast. Tym razem duża część z nich upieczona będzie przez duszpasterstwa i wspólnoty działające przy klasztorze oo. Dominikanów. Nie zapominajmy również o tych wypiekach, zrobionych przez krakowskich cukierników. Na kiermaszu nie zabraknie oczywiście stosów przeróżnych książek, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, a także kawiarenki serwującej m.in.: ciepłe napoje, gofry czy naleśniki.

Przyjdźcie i pomóżcie pomagać!

Miejsce:
Dominikanie Kraków
ul. Stolarska 12, 31-043 Kraków, Poland
Termin:
14 grudnia 2014 w godzinach od 7:00 do 23:00

Jeżli masz ochotę na 100 pysznych bezglutenowych przepisów na 4 pory roku nie publikowanych na Kuchennych Wariacjach to zrób sobie prezent i kup nasza ksiażkę :) Więcej szczegółów o niej możesz znaleźć na stronie www.Sezonowo bezglutenowo.pl :)

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem "Sezonowo Bezglutenowo" to możecie ją sobie sprawić za pośrednictwem księgarni online:

  1. Świat książki
  2. Empik
  3. Tania książka
lub stacjonarnie np. w Empiku :)

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *